Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erintesre erzekeny bal mellbim...

Erintesre erzekeny bal mellbimbo es petefeszek alatti fajdalom mitol lehet? Diagnisztizalnatok kerlek? :D

Figyelt kérdés

Kb egy vagy masfel hete vettem eszre hogy erintesre erzekeny mindket mellbimbom, azota ez osszevissza alakult. Volt hogy elmult, aztan megint erzekeny lett, jelenleg csak a bal mellbimbom erzekeny. Nem az egesz mellem, csak a bimbo. Elvileg ma kellene megjojjon, de sehol semmi. Tegnapi (25-os) teszt negativ. Ritkan erzem enyhen hogy a petefeszkem alatt (hol az egyik oldal, hol a masik, de leginkabb a jobboldalon) kb bugyivonalban neha fajdogal. Egy hete pedig ott ugy fajt, hogy azt hittem masnapra megjon, de hat megsem.


22/L



2015. júl. 30. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam mondani, hogy attól érzékeny, hogy megfog jönni :) ne parázz, pár nap és megjön :)
2015. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Caak azon parazok, hogy vasarnapnal elobb meg ne jojjon 😄
2015. júl. 30. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!