Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 éve van fehérfolyásom, nő a...

2 éve van fehérfolyásom, nő a mellem és a szőröm is eléggé, de még nem menstruálok, ez normális?

Figyelt kérdés

mármint az h ezek (mindegyik) 2 éve van :o

a válaszokat előre is köszönöm

12/L



2015. júl. 31. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Normális.
2015. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. júl. 31. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Kezdesz nővé alakulni!

A fehér folyás viszont nem természetes! Légy szíves mielőbb keress fel egy gyermek nőgyógyászt!

2015. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Miről beszélsz utolsó? A fehér folyás teljesen normális! Ha túrós lenne és büdös, az nem normális, de fehér folyása minden nőnek van! (Szerinted mire valók a tisztasági betétek? Hogy ezt felfogják.)
2015. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megnyugodtam :)
2015. júl. 31. 11:34
 6/11 anonim válasza:
Nyugodj meg,ez teljesen normális! :)
2015. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Szülés után a kórházban kaptam el a fehérfolyást! Rögtön kaptam rá kúpot,hogy kezeljem!

A szervezet mindig jelez,ha valami nem tiszta benne: így nemcsak a fehér folyás,hanem a szemed könnyezik,ha baj van,a rossz hallásnál gyakrabban kell fület tisztítani, sok a fülzsír...stb.

Várjuk meg,míg a kis hölgy elmegy egy gyerek-nőgyógyászhoz!

Ugye nemcsak duzzanatoknál,csomóknál,daganatoknál szükséges kivizsgálni annak jó vagy rosszindulatúságát hanem a különböző folyásoknál is!

Nagyon sok tudatlan ember időzik a gyakori kérdések és válaszok honlapján!

2015. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 4/7! A tisztasági betétek a havi vérzés felfogására valamint akik nem tudják a vizeletet visszatartani azoknak szolgál. Ha neked is van fehér folyásod akkor jó lenne megtudakolni,hogy rendben vagy-e belülről? A méhszájseb valamint a méh környékén lévő bajra utal,ha valakinek rendszerint van fehérfolyása. A fehérfolyás csak akkor természetes ha az menstruáció előtt vagy utána (kinek meddig,de általában 1-2 napig) lehet természetesnek venni.
2015. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Köszönöm, teljesen rendben van velem minden, nem kell dokihoz mennem és még tudatlan sem vagyok!


Ha nekem nem hiszel, legalább olvass utána:


"Élettani folyás: A hüvely öntisztulása


A hüvelyi folyást mindig kóros folyamatnak tekintjük, PEDIG a hüvely mirigyei, a méhnyak belsejében levő mirigyek folyamatosan termelnek váladékot. Ennek szerepe a hüvely falának nedvesen tartása, a hüvely öntisztulásának biztosítása. Az élettanilag termelődő váladék távozása során keveredik a lelökődött nyálkahártya sejtekkel, baktériumokkal. Általában FEHÉR vagy halványsárga színű.


Ameddig a hüvelyi folyás mérsékelt, nem viszket, nem hat ingerlően és nem kellemetlen szagú, valószínűleg élettani és szükséges is.

Tudni kell, hogy bőségesebb hüvelyi folyás keletkezik magasabb ösztrogénszint (pl. fogamzásgátló-szedés), stressz és nemi izgalom hatására."


Persze ha túrós, zöldes, büdös vagy viszketés, pirosság társul hozzá, akkor azt ki kell vizsgálni, de amúgy a folyás teljesen természetes és normális jelenség.

A tisztasági betét és a menstruációs betét között pedig van különbség. A tisztasági betét nem a havi vérzés felfogására való, nem is alkalmas arra, mert vékony.

2015. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 9/9-es! Nem célom a levelezgetés,sem a meggyőzés,hiszen mindenki abban hisz amiben akar.

Gondolkodjunk már el amit az interneten olvastál a fehér folyásról.

A leírtak szerint akár egy életen keresztül lehet valakinek fehér folyása,ami szerintem egyenesen nonszensz!!! Szerintem nem kell a fehér folyásnak sárgásnak lenni,hiszen elegendő egy nap,hogy odalenn büdös legyen az ember!! Az is kérdés,ha természetes,hogy állandóan nyirkos legyen a bugyi,akkor még milyen fertőzések érhetik a hüvely és a méh környékét? Ugye az egész napos fehérnemű viselettől elszíneződhet a váladék? Azt gondolom,hogy ha sárgás és büdös váladék folyik ki a hüvelyen keresztül akkor már elkéstünk!!!!!

Legyen az internet szerint az is természetes::ha valakinek állandóan folyik az orra és ezt mindenki látja!

Szeretném leszögezni:::nekem csak a szülés után volt fehérfolyásom és akkor még divat volt az egészségügyben odafigyelni a betegre!!!!!!

2015. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!