Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bal alhasi görcsös, szúró...

Bal alhasi görcsös, szúró fájdalom mely kisugárzik a derekamba is. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pont középidőben voltam amikor elmentem strandra másfél hete. Nem mondanám, hogy hideg volt a víz, inkább csak kellemesen langyos. Azonban estére egyre fokozódó jobb alhasi fájdalmaim lettek, ami másnap reggelre iszonyúan fájt. Először vakbélre gyanakodtam, de aztán dél körül kezdett múlni, és amúgy is láttam, hogy pont a peteérés legeges legközépben vagyok benne. Ilyenkor ritkán szoktak görcsös, fájdalmaim lenni.. Nah de nem múlt el ennyivel.. Rá 3 napra a bal alhasamba késszúrás szerű, nagyon erős fájdalmat éreztem.Néha pedig a fenekem fölött is szurkált, pont a petefészek mögött.Felfázásra gyanakodtam így cickafarkfű, tőzegáfonya és stb. ezek mindig segítenek.. Viszont sajnos nem múlt el,így ma már lementem az orvoshoz aki nem írt fel semmilyen gyógyszert hanem beutalt a nőgyógyászatra ahova kitudja mikor kapnék időpontot. Tehát magánrendelést választottam ahova jövőhét hétfőn megyek.Nagyon aggaszt, hogy mitől lehet. Valójában a peteéréstől kezdve alhasi fájdalmaim vannak és 5nap múlva kellene megjönnie.Kiváncsi vagyok, hogy elfog -e akkor múlni. Az is eszembe jutott, hogy nem-e ciszta lehet és attól fáj.A felfázás azért kétséges mert nincs gyakori vizelés, sem hasonló. Se láz, se hányinger. Csak ez a zavaró alhasi , kisugárzó fájdalom. A kérdésem az lenne, hogy volt már valakinek hasonló? És lehetséges , hogy a peteéréstől a menstruációig fájjon tompán? Előre is köszönöm.
2015. júl. 31. 12:05
 1/2 anonim válasza:
Az ilyennel minél hamarabb orvos kellene menni.Lehet ez felfázás vagy komolyabb. Azért írom ezt mert én pont úgyan így voltam és aztán kiderült hogy méhen kívüli terhességem volt ami az összenövés miatt történt és terhesség elött is volt olyan tünetek ( gondolom mikor kialakultak az összenővések.) de kb másfél hónapja volt még ez a tünet és nem találtak semmit, de a háziorvos felfázással kezelt amitől elmúlt. Menszesz elött nekem is fájt tompán és mondta az orvos hogy lehet attól,de baszott megvizsgálni mert előző vizsgálaton nem talált semmit.
2015. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és akkor neked végül is mi lett a vége? vagy hogy derült ki végül h méhen kívüli terhesség?
2015. aug. 1. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!