Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Epilálás fájdalom nélkül? FONTOS

Epilálás fájdalom nélkül? FONTOS

Figyelt kérdés
Próbáltam mar epilalni a lábam , de nagyon fáj! Főleg hogy hosszuak a szőrök. Mit tudok tenni hogy ne/kevésbé fájjon?

2015. júl. 31. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Ne hagy nagyon hosszúra, mert olyankor valóban jobban fáj, és a legkisebb fokozaton használd, a bőrt kissé széthúzva a lábadon, így nem fáj annyira. Amúgy egy idő után megszokod és már nem fog fájni erősen. Ha nagyon megnőtt, akkor inkább borotváld le és csak pár nap múlva epilálj.
2015. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
Először borotváld le, aztán 2-3 naposan kezd el epilálni! Először én is majdnem besz@rtam, de már 2. alkalommal alig éreztem fájdalmat! Első alkalommal muszáj kibírni, persze, ha neked megéri az az 1-2 óra fájdalom a végeredményt! Ha leepiláltad rá következő 3. napon epiláld ismét és így egyre kevesebb szőrt kell majd kitépkedned! Ha megfelelő tanáccsal szolgáltam, ér felpontozni! :)
2015. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Húzd feszesre a bőrt és kezd kis mozdulatokkal hogy elzsibbadjon aztán közvetlenül mellette. ha 2 egymástól messzebb lévő ponton csinálom egymás után jobban fáj, ha eléggé lezsibbadt a rész olyan érzés mintha vakargatnád.
2015. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!