Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomót találtam a nagyajak...

Csomót találtam a nagyajak melletti területen, várjak az orvossal?

Figyelt kérdés
Tegnap már éreztem, hogy érzékeny egy ponton, azt gondoltam a farmer varrása megnyomta a biciklin. Ma zuhanyzásnál borsónyi duzzanatot éreztem, látni is, de nem piros. Hétfőn irány a nőgyógyász vagy várjak, hátha egy szőrtüsző rakoncátlankodik?
2015. aug. 1. 22:21
 1/5 anonim válasza:
29%
Persze, várd meg, amíg progrediál a csomó, és daganat lesz belőle. Minél tovább vársz, annál jobb! Komolyra fordítva: ha eddig nem tapasztaltad, azonnal menj orvoshoz! Ha ne adj' Isten valami rosszindulatú dolog, jobb minél előbb elkezdeni szakszerűen kezelni, mert annál több az esély a teljes gyógyulásra! Egy csomó nem játék, akár rák is lehet belőle!
2015. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan várjál, feltehetőleg pattanás kezdődik, vagy szörtüsző. Ha nem múlik el 2 hét alatt, akkor orvos.
2015. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is várnék 10-12 napot.

Tartsd tisztán!

2015. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
59%
Én a helyedbe nem bíznék dokikba! Inkább olvass utána a neten és próbáld meg meggyógyítani magadat! Többre mész, mint magyar dokikkal! :/
2015. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Múlóban volt, mire dokihoz jutottam volna. Védőnő ismerős azt mondta, valószínűleg Bartholin mirigy gyulladás volt (eddig azt sem tudtam, van ilyenem). De mégegyszer köszi, kicsit fellélegeztem.
2015. aug. 10. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!