Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt láz -...

Menstruáció előtt láz - lehetséges?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 4 éve van menstruációm. Elég remdszertelen, vagyis mondhatnám rendszeresen késik, kb 5, legtöbb 6 hetente van. Általában erős hasi görcsökkel, néha hátfájással és a megszokott érzelmi panaszokkal jár. Most vagyok az 5. hétben, hirtelen erős izomfájdalom, nagyon megduzzadtak a melleim (legalábbis úgy éreztem) és fájtak aztán belázasodtam elég rendesen, nagyon gyengének éreztem magam és csak reggelre múlt el. Érdekes módon sem köhögés, torok/mandulafájdalom nem jelentkezett, pedig nátha vagy hasonlók esetén nálam mindig ezek jelentkeznek először. Mi lehet? Fogható a menstruációra egyáltalán? Voltak még napjaim, amikor szintén nagyon gyenge voltam a fáradtság miatt. Fennáll, hogy ez is múlandó esetleg?

2015. aug. 4. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne orvoshoz menned, lehet gyulladás a háttérben, főleg, ha magas lázad volt. És bár rendkívül kicsi a kockázata, de tampont használsz? Izomfájdalom, magas láz, elesettség - nem bizonyító erejű (inkább egyéb bakteriális fertőzés), de lehet TSS.
2015. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!