Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismertek olyan lányt/nőt,...

Ismertek olyan lányt/nőt, akinek 14 éves, kamasz korában kicsi, (szinte semmi) majd pár év múlva normál méretű mellei lettek?

Figyelt kérdés
Egyszer valaki azt mondta nekem,hogy akinek ilyen fiatalon kicsi,fejletlen a melle,annak örökre az is marad.Ezzel szemben mindenhol azt írják, hogy kb 20 èves korig fejlődőkèpes.Szóval a kèrdèsem az lenne:Ismertek olyan embert,aki az első állítást meghazudtolja?

2015. aug. 5. 02:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek.
2015. aug. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én többet is ismerek. A természet már csak ilyen.
2015. aug. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem általános iskolás koromban rengetegen csúfoltak a kicsi mellem miatt, rengeteget sírtam miatta. Elkerültem középiskolába, aztán úgy megnőtt hogy ihaj csuhaj. Úgyhogy ne aggódj.:)
2015. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek. 14 évesen szinte semmi melle nem volt, és 18 éves korára az átlagnál sokkal nagyobb keblekkel rendelkezett.
2015. szept. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, többet is
2015. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam. Szerintem nem csak a korod számít, hanem a genetikai adottságaid és a hormonháztartásod állapota is.

14 és fél voltam, amikor középsuliba mentem, de nekem sem volt semmi mellem. Az A kosár is csak erős jóindulattal kellett, a legnagyobb szivaccsal kitömött melltartókat vetettem meg magamnak, csakhogy kicsit nagyobbnak tűnjön a mellem.

Picivel 15 múltam, amikor először megjött, az én melleim akkor nőttek meg hirtelen és nagyon. Amikor érettségiztem, E kosaras melltartókat hordtam. Még az volt nagy változás, amikor fogamzásgátlót kezdtem szedni, feljött rám 6-7 kiló, egy része a melleimre. Azóta viszont ciklus közben is változik a méretük, van pár kicsit kisebb melltartóm, ami amúgy jó, de mielőtt megjön, akkor nagyon kényelmetlen.

2015. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!