Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nuvaringet használok és már 2...

Nuvaringet használok és már 2 és fél hete tart a menstruációm, mit tegyek? Mással is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
A Nuvaringet a menstruáció első napján raktam fel, ahogy le van írva a betegtájékoztatóban. Viszont nem akar abbamaradni a menstuációm, már 18 napja tart, hol erősebb, hol gyengébb és nagyon sötét színű. Ezen kívül nem jött ki más mellékhatás rajtam. Mivel a mellékhatások között szerepel a hosszú vérzés, ezért mindig gondoltam, hogy várok még egy kicsit, hátha elmúlik. Még soha nem szedtem semmiféle fogamzásgátlót,24 éves vagyok. Ez az első alkalom, hogy hormon került a szervezetembe, mit gondoltok hagyjam azonnal abba, vagy ilyen előfordult már mással is és legyek még türelemmel? Igazából 4 nap múlva telik le a 3 hét, ami után majd ki kell szednem a gyűrűt, elvileg pont akkor kéne h megjöjjön megint.. Kérem segítsen aki tud! Még nem szeretnék a nőgyógyászomhoz fordulni, hátha felesleges.

2015. aug. 6. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem szedtem ilyet, de ez így kicsit "durvának" hangzik. Ha a helyedben lennék én azért mindenképpen elmennék nőgyógyászhoz, amint tudok...és ha felesleges ha nem, inkább menj el!

De ez az én véleményem.

2015. aug. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod megkérdezni a dokid?

(anélkül hogy elmennél)

2015. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed, hogy nem lenne-e jobb kivenni
2015. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat, ez eszembe sem jutott, írtam is emailt! :))
2015. aug. 6. 01:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Várom még az emailt, addig is, ha valakivel történt már hasonló, vagy tud segíteni, várom a válaszokat!
2015. aug. 6. 01:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked 22 napos a ciklusod? Mert azt írtad, hogy 18 napja tart a mensid és 4 nap múlva kellene ismét megjönnie. A ciklus normális esetben tudtommal 26-28-30 napos min-normál-max szerint...
2015. aug. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem fogamzásgátló miatt volt, hogy 16 napig tartott a menzeszem. Úgy voltam vele ezt a hónapot beáldozom akkor, majd a következő jobb lesz. Hat.. igaz a menzeszem már csak 1 hétig tartott (amúgy 4-5 napig szokott) viszont volt más gondom belőle, gyakorlatilag fényevo lettem így gondoltam ebből ennyi elég is volt. Szerintem nem ér annyit az egész, hogy így rontsa az életminőséget, ha most újra így járnék, 10. menzis napon kiraknám a kukába úgy, ahogy van.


Egyébként ezt a gyűrűt nem ismerem de több mint 2 hetes menzesz tuti, hogy nem normális.

2015. aug. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!