Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a petefészkem?...

Mitől fájhat a petefészkem? (lent)

Figyelt kérdés
2napja lettem rá figyelmes,hogy a jobb oldali petefészkem érzékeny ha megnyomom. A barátommal 4.én feküdtünk le először de nem élvezett el bennem illetve amint véreztem abba is hagytuk. Kicsit aggódom hátha meg lett a gond. Az ovulációs (remélem jol irtam le)hetedike

2015. aug. 8. 00:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Ovulacios napom.*
2015. aug. 8. 00:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Az ovuláció alkalmával fájhat a petefészek, nekem a nőgyógyászom mondta, mikor megvizsgált, amikor megnyomta, iszonyatosan fájt...azt mondta peteérés van, ez ilyenkor normális. Azonban ha máskor is fáj, akkor érdemes megmutatni, nehogy ciszta vagy PCOS legyen.

Viszont ha csak ovukor érzed, akkor nincs gond. Mondjuk én az ovulációt úgy érzem meg, hogy egyrészt átlátszó nagy mennyiségű hüvelyváladékom van a másik meg a petefészek fájdalom, nyilallgatás...

2015. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!