Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye a héten megjön? Miért...

Ugye a héten megjön? Miért nem jött meg?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyünk nyaralni és mennénk strandra is. Mielőtt megjön görcsöl a hasam, pattanásos leszek stb..de most semmi. Pénteken kellet volna megjönnie, de nem jött meg. Miért? Tudom senki nem tuja megmondani pontosan, de nem akarok úgy menni nyaralni hogy megjött. Reménykedhetek hogy megjön?

15/L


2015. aug. 10. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Pár nap csúszás teljesen normális. Főleg ha nem állt be teljesen és nem szokott pontosan megjönni.

Ez elvileg 3 nap csúszás. Most már bármelyik pillanatban megjöhet. Akkor is, ha most nem vagy pattanásos. Nekem is általában kijön előtte. De volt már olyan, hogy nem. Valamikor fáj a hasam, van, amikor nem.

Ha mégis meglenne még valamennyire nyaraláskor, akkor vigyél magaddal tampont. Azzal lehet simán fürdeni is, csak miután vízben voltál, ki kell cserélni.

2015. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még mindig nem jött meg és úgy tűnik kicsit beteg lettem :(

Anya a tampont nem engedi

2015. aug. 12. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!