Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol kesik? Mikor jön meg?

Mitol kesik? Mikor jön meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Múlt hónapban 13.an jott meg, most ebben a hónapban 10.en vartam(ma) mert minig 3 nappal előbb jött meg. Pénteken görcsölt a hasam,meg ma is de semmi. Élek nemi életet. Mindig védekezünk! miért nem jött meg ma?

2015. aug. 10. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:

1-2 nap késés nálam mindig van. Szerintem vàrj még egy pár napot, aztán ha nem jön meg, akkor tesztelj a biztonság kedvéért.

Fogyás, stressz, felfázás, fertőzés mind beleszólhat a ciklusba, bármitől késhet.

2015. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És 13.an kéne megjonnie?
2015. aug. 10. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezt neked kell tudni.

Nekem pl 26 napos a ciklusom, minden 26. napra jön meg (vagy a 27-re). Neked sem biztos, hogy 13-tól 13-ig tart a ciklusod, lehet, hogy hosszabb, lehet, hogy rövidebb. Mióta menstruálsz? Vannak menstruációs naptárak, amiket le lehet tölteni, azok átlagot számolnak az eddigi ciklusaidból és egész pontos eredményt kap. De ha nemrég kezdtél menstruálni, akkor teljesen normális, ha nem rendszeres.

2015. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
11 éves korom óta van meg,megvagyok ijedve
2015. aug. 10. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Felesleges megijedni, mondom hogy egy par nap késés teljesen normális. Ha ennyire félsz, csinálj egy tesztet holnap, de ha védekeztetek, akkor kb semmi esély a terhességre.
2015. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Védekezünk persze

Probalok nem megijedni

Dolsozok nem Vagyok itthon

16 múltam

2015. aug. 10. 19:31
 7/9 A kérdező kommentje:
És az h görcsölt a hasam de most nem?
2015. aug. 10. 19:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a görcsölés már előjel volt. Nyugi :)
2015. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Probalok nyugodt lenni
2015. aug. 10. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!