Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalommentes, de elmozdíthat...

Fájdalommentes, de elmozdítható csomó a mellben menstruáció előtti héten normális?

Figyelt kérdés

Nem szokott ilyen lenni, és nagyon megijedtem. Előfordult már valakivel? Csak amiatt van, mert meg fog jönni, vagy valami komolyabbra kell gondolnom?


18L



2015. aug. 11. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg orvosnak a biztonság kedvéért. Nekem is szokott lenni csomóm, de nekem fáj (ami általában jellemző a gyulladásos eredetű problémákra), és amikor először jelentkezett, elmentem ultrahangra. Azt mondták, semmi baj. De az ördög nem alszik, szóval amikor először jelentkezik egy ilyen probléma, érdemes megvizsgáltatni.
2015. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj ha majd a mensi után 1-2 héttel elmúlik.
2015. aug. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell komolyabbra gondolnod, 18 évesen a fejlődés még nem kötelezően ért véget. Figyeld meg hogy a ciklusoddal változik-e?
2015. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!