Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas szex, belső hüvelyfá...

Fájdalmas szex, belső hüvelyfájdalom ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Megelőzőleg hüvelygombás panaszaim voltak, de azzal voltam orvosnál és kezeltem is. (2,5 hete) Elmúltak a tünetek, de a szex még mindig fájdalmas. Mit csináljak?

Köszönöm



2015. aug. 12. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
MEnj vissza az orvoshoz
2015. aug. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használtál hüvelyflóra-visszaállító kúpot? Ugyanis a gomba kezelésénél a gyógyszer kiöli a hasznos baktériumokat is a hüvelyből, amik biztosítanák a megfelelő flórát. Ha nem állítod vissza, a hüvely lassabban regenerálódik, kevésbé nedvesedik, sőt, kifejezetten száraz is lehet. Javaslom, hogy próbálj ki valamilyen kúpot erre a célre (Lactofeel, Génia 92, Protexin Gynophilus, esetleg Cikatridina), 3 napig használd, aztán ha semmi eredménye nincs, akkor orvos, mert lehet, hogy gyulladásod is van odalent.
2015. aug. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És a párod is kezelve volt? Mert ha nem, akkor lehetséges hogy visszaadta a fertőzést. Mindkettőtöket kezelni kell, mert így csak adogatjatok át egymásnak.
2015. aug. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
párom is kapott gyógyszert, és használtam vitagyn-c-t erre a célra (ezt mondta a doki)
2015. aug. 12. 08:35
 5/6 anonim válasza:
Ha pesti vagy, keresd fel dr. Ujhazy Andrást (www.ujhazy.hu), ugyanezzel a problémával járok hozzá..
2015. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

felkeresem jövő héten. Azóta diflucan, mycosyst, pevaryl, canesten, cns nem használtak

valaki, mitől múlik el 1 hónapnál hosszabb időre??

2015. nov. 2. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!