Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi szervemből sárgás,...

A nemi szervemből sárgás, folyós anyag jön ki. Ha jól láttam fehér darabkák is vannak benne (ez nem biztos, nem néztem meg annyira. ). Lehetséges, hogy elkaptam valamit a strandon vagy csak amiatt lehet, hogy nemsokára menstruálok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elég sárgás és darabos, akkor a gombás fertőzés eléggé esélyes. Ha nem viszket vagy ég, akkor is lehet gombás fertőzés, szóval irány az orvos, kenetvétel, egyebek. Nem érdemes várni vele, mert simán átterjedhet az egész szervezetre és annak a kezelése nem túl jó érzés. Tapasztalat.
2015. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon gombára utal ez...

Gyógyszertárban vegyél Canesten combit és 3 nap alatt vége.

Kárt biztosan nem teszel vele, a legrosszabb ami történhet, hogy nem múlik el. Ez viszont azt jelentené, hogy nem gomba, és akkor el kell majd menned nőgyógyászatra.

2015. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, sajnos viszket is.:/ Megveszem a canestent és ha nem múlik el akkor jöhet a nőgyógyász.
2015. aug. 14. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!