Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet vele? (Csajok válaszá...

Mi lehet vele? (Csajok válaszát várnám)

Figyelt kérdés

Baratnőmnek már több mint egy hete késik mi lehet a gond?

Nemterhes tesztet csinalt de miert késik neki?



2015. aug. 13. 12:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha szed fogamzásgátlót az is kitolhatja, stressz, hirtelen fogyás, ha szed valamilyen gyógyszert akár az is okozhat ilyesmit.
2015. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Stressz. Izgalom. Gyogyszer. Barmi befolyasolhatja ...
2015. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
fogamzásgátlót nem szed izgalom az táv fogalom milyen féle izgalom hogy értitek?
2015. aug. 13. 12:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Idegesség, mentális, nem szexuális izgalom. Stressz, gyógyszer stb. Ha még nem régóta menstruál akkor meg minden ok nélkül lehet ilyen.
2015. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer három hetet késett, gyakorlatilag kimaradt. Egy hét késésem ritkán, de máskor is előfordult, másfél hétnél már kezdtem idegeskedni, két hétnél már parázni. Elvileg nem eshettem teherbe, mert védekeztünk a barátommal, de két és fél hétnél megcsináltam a tesztet, negatív lett. Két napra rá megjött. :)

Azóta sem tudom, mi okozta eredetileg, de a megjön-nemjönmeg para tuti rátett és késleltette. Bármi késleltetheti, főleg, akinél amúgy sincs beállva napra pontosan. Ha sokszor előfordul, érdemes elmennie egy laborvizsgálatra, mert például pajzsmirigy probléma is okozhat ilyesmit.

2015. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3 honapja szed gyogyszert valamire nem fogamzásgátlot és amugy mindig kesik neki mondjuk igy margora mondom nem védekezünk de tudunk vigyazni egymásra ahogy eddig is
2015. aug. 13. 15:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért kéne védekezni...betegségek, fertőzések átmehetnek, meg még az óvszer se 100%os védelem terhesség ellen se, hát még ha az sincs...
2015. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
ha óvszert se használtok akkor akár szarban is lehetsz, nem kell megvárni a végét ahhoz hogy megtortenjen
2015. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már mondtam csinált nem egy terhességi tesztet és egyik se mutatta hogy terhes lenne
2015. aug. 14. 11:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem mindig mutatja a terhességi teszt. Szex után 14 nappal már mutathatja. Nem lehet, hogy túl hamar csinálta?

Amúgy eléggé szarban vagy. Ennyire ökör hogy lehet 2 ember, hogy egy gumit sem húznak?! Az előváladékban is van spermium, ugye tudod, kicsi csillag?

Csak gratulálni tudok, hogy ennyire felelőtlenek vagytok. Egy 12 db-os gumi 2000 Ft, ennyit szánj már magatokra. Nem egyszerűbb, mint így idegeskedni állandóan?

18L

2015. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!