Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a bajom? (nem normális folyás)

Mi a bajom? (nem normális folyás)

Figyelt kérdés
Körülbelül péntekn elkezdett viszketni, canesten krémmel kentem, elviselhető volt. Aztán elmentem egy fesztiválra, ahol ugye toitoi wc-k voltak és nem a legjobb állapotban, és mire hazaértem állatira viszketni kezdett. Másnap reggel is nagyon viszketett, elmentem wc re és egy adagnyi trutyi jött ki belőlem (sajnos csak így tudom leírni) olyan volt mintha egyszerre jött volna ki egy egész napi folyásom, darabos vol, néhol véres. Ez után lezuhanyoztam ami után elképeztően elkezdett viszketni már szinte sírtam. Be voltak dagadva a kisajkaim. Este fertőtlenítettem ott lent, bekentem canestennel és mielőtt aludni mentem felraktam egy hüvelytablettát, reggel amikor felkeltem éreztem hogy lement a duzzanat, de mikor kimentem a mosdóba azt láttam hogy elég ragacsos álagú vér van a bugyimon...Nem tudom mi lehet. Segítség? :(

2015. aug. 14. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Irány a nőgyógyász
2015. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nogyogyasz! jon a hetvege is, ne halogasd!!!
2015. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még sose voltam azt se tudom hogy kéne elmennem.
2015. aug. 14. 11:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egeszseged erdekeben meg ma keress fel egx nogyogyaszt. Ez a munkaja, o pont nem fog emiatt furcsan nezni rad.
2015. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász! Esetleg kérd meg anyukádat,hogy segítsen elmenni a dokihoz ha még fiatal vagy és egyedülnem mersz elmenni.

Egyébként te rá szoktál ülni a nyilvános wc-re? !!??

2015. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor kezdődött az egész, kb egy hete akkor ráültem (nem figyeltem oda)ezért gondoltam hogy attól lehet. A fesztiválon nem ültem rá de sajnos nem vittem zsepit ezért a bentlévő wc papírt kellett használnom ami valószínűleg így belegondolva nem volt sokkal tisztább mint a wc többi része.
2015. aug. 14. 13:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Esetleg volt már valakinek hasonló?
2015. aug. 14. 13:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne halogasd, lehet h volt másnak is ilyen, ne arra alapozz!

Ép eszű nő ilyen állapotban már rég rohan a dokihoz, mivel ez nagyon nem normális!!!

Még most menj, hétvége előtt!!!

2015. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!