Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vagytok itt olyanok, akik...

Vagytok itt olyanok, akik mostanában nem várják? Nem vagytok türelmetlenek?

Figyelt kérdés

Olyan hülyének érzem magam, mert folyamatosan Másra sem tudok gondolni. Pedig jónéhány sIkertelen hónap van már mögöttem. Tudok mindent: hőmérőzök, számolok, konzultálok a dokimmal. Minden ciklusom más, ez most nagyon feszült.

8 nappal vagyok a PÉ után. 3 napja ugrott a reggeli hőm még 2 tizedet a megszokott értéken felül. Ha akarom rá tudom fogni, hogy van hasszurkálás. A jóstesztelés eddig eredménytelen, de persze korán vágtam bele (említettem már, hogy türelmetlen vagyok?).

Szóval adjatok tanácsot, ti hogy csináljátok? Mit figyeltek? Mit tapasztaltok? Talán, ha olvasok sorstárs sztorikat (sikereket és sikertelenségeket) jobban viselem a saját várakozásomat....



2015. aug. 14. 14:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a felesleges nagybetűkért, becsúsztak a kis piszkok ;)
2015. aug. 14. 14:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! mi már 7 hónapja csak várunk. augusztus 3.a óta én is elkezdtem hőmérőzni, és ha minden igaz pont tegnap volt peteérésem. Amúgy én nem szoktam érezni semmit se, lehet pont azért mert sose sikerül. Idegileg még nem vagyok ki. Olvasgatok fórumokat meg ilyenek, ajánlani tudom neked is :-)
2015. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Az olvasgatáson is túlvagyok már. Itt a neten mindenre van példa, meg annak az ellenkezőjére is. 😉

Volt már egy szülésem, és mindig azt hittem, hogy a másodikra már nem fogok felfeszülni. Lassan 1 éve hajtunk a babára, nyár eleje óta gyógyszerrel, de még nincs eredmény. Pedig már legalább peteérésem van.

Minden hónapban megesz az ideg a peteérést követő napokon, de ez a ciklus eddig a leggázabb. Pfff.

2015. aug. 15. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!