Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a hasam amikor...

Nagyon fáj a hasam amikor megjőn a menstruációm, algoflex fortet szedek de nem annyira segit. Valaki tud ebben segiteni mert tényleg nagyon fáj? Régen hánytam is.

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom, mit érzel. Anno, mikor nekem megjött, rettenetes fájdalmaim voltak, az első napon nem tudtam iskolába menni, még felegyenesedni sem, hánytam, hasmenésem volt, úgy éreztem, mintha lázas lennék, szóval én is megszenvedtem, ráadásul minden egyes alkalommal úgy éreztem, egyre jobban fáj. Próbáltam sokféle fájdalomcsillapítót, ami bevált talán a No-spa, Flector és a Cataflam, de nem szűnt meg a fájdalom, illetve itt olvastam egyszer, hogy hanyatt kell feküdni, a térdeid felhúzni, egy palackot megtölteni meleg vízzel (nem túl meleggel!), a hasadra tenni, és figyelni a mély, egyenletes légzésre, ez is enyhítette a fájdalmam egy ideig, vagy beálltam a zuhany alá, és meleg vizet engedtem a hasamra. A nővérem nagyon ajánlotta a kamilla és a cickafarkfű teát, neki ezek váltak be.

De ami nekem hosszú távon igazán segített, az a fogamzásgátló.

2015. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon erős görcsim szoktak lenni és csak az Apranax vált be,mondjuk receptköteles
2015. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Apranax nagyon tuti. Amúgy szedj fogamzásgátlót! Teljesen elmulasztja a fájdalmat, és nekem azután sem jött vissza, hogy abbahagytam.
2015. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!