Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha ezt érzem...

Az normális ha ezt érzem amikor megvan?

Figyelt kérdés
Amikor megvan, akkor olyan furcsa érzést érzek a puncimban. Olyan érzés mintha meg lenne telve húgyhólyagom és mintha pisilnem kéne. Kicsit kellemetlen. Nem mindig szokott így lenni, de máskor is előfordult már. Vagy lehet nincs is köze a menzeszemhez? Lehet felfázás, fertőzés? 13/L

2015. aug. 15. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindig a menzeszedkor van, akkor ez így természetes, ezek a szervek közel vannak egymáshoz, hatnak egymásra. Ha felfázás lenne, az fájna és kezelés nélkül tovább tartana, mint a menzeszed.
2015. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is, és ilyenkor mindenem fáj, nyillal, vagy görcsöl - a méhem, hüvelyem, húgycsövem, állandóan pisilés-érzésem van... utálom. :)
2015. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére tegnap délután elég hamar elmúlt és azóta sincs ilyen érzésem, egyébként is ritkábban érzem ezt menzesz alatt.2 éve megvan, de azalatt még csak egyszer görcsöltem, a hasam menstruáció miatt nem szokott fájni, csak néha, nekem inkább csak az izgulástól vagy esetleg éhségtől. Nálam általában csak néha ez a "pisilni kell" érzés van, de az se sokat.
2015. aug. 16. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!