Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex utáni felfázás? Mit tegyek?

Szex utáni felfázás? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég vesztettem el a szüzességemet és másnapra felfázásos tüneteim lettek (csípő vizelet, gyakori vizelési inger stb) cickafark teát ittam és kb 2 nap alatt elmúlt. Rá másfél hétre újra együtt voltunk és másnapra ugyanez a felfázásos dolog. Mi lehet az oka? Orvoshoz kellene mennem? Vagy valami hatásos gyógyszer ami vény nélkül kapható? Nem szeretnék minden együttlét után szenvedni...

2015. aug. 16. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
ez nem felfázás, hanem valami nemi baj. mars az orvoshoz.
2015. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy létezik ún. "mézeshetek hólyaghurut" ami a nemi életet kezdő fiatal lányoknál fordul elő. Ez igaz? És egy idő után el fog múlni?
2015. aug. 16. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogy nemi betegség, nem kell ilyesmivel ilyesztgetni szegény kérdezőt! Nem a partnered fertőz, hanem a szex miatti alhasi vérbőség, valamint a hólyagban jelen lévő patogén baktériumok váltják ki a problémát.

Aktus után mindig kötelezően pisilni és alaposan mosakodni!

Ha ennek ellenére előjön a hólyaghurut, a tőzegáfonya segít (kapszula, szirup, italpor, tea)

2015. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) és ezeket a tőzegáfonya készítményeket gyógyszertárban lehet kapni?
2015. aug. 17. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, patikákban, de herbáriákban, vagy drogériákban is kapható.
2015. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!