Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz előtt 3-4 nappal...

Menzesz előtt 3-4 nappal barnás, véres folyás?

Figyelt kérdés

Ez mi miatt van???

Terhes nem lehetek mert még szűz vagyok...


2015. aug. 18. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a menzeszed eleje. Valószínű, hogy első nap. Nekem is mindig olyan. Meg az utolsó 1-2 napon is. Ne aggódj, ez teljesen normális.:)
2015. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez komoly kérdés? Ez a mensi. Hamarabb jött meg. Atyaég...
2015. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csak furcsálom sose így jött meg ja meg már 5 napja tart akkor hogy az eleje??? nem csak a menzesz eleje 1-2 nap az szokott ilyen lenni meg a végen?? de nekem 5 napja van ilyen? nem normális menzesz mert nincs olyan sok hanem olyan mint a folyás
2015. aug. 18. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elmúlik, és nem lesz mensid, akkor ez a mensi.
2015. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem tini koromban 2 havonta annyi volt a mensi, hogy 5-6 napig enyhe barnás folyásom volt. Sötétebb és sűrűbb, mint a normál mensi. Elmentem dokihoz, azt mondta, hogy az egyik petefészkem még nem elég érett, ez nem gond, majd akkor lehet gond, ha gyereket akarok, mert akkor nehezebb teherbe esni. Nem lett gond.

Sajnos nekem most 39 évesen még mindig így jön meg, ahogy neked. A doki most azt mondja, hogy nagyon vastag a nyálkahártyám, ezért sok idő, mire távozik. Hormontablettát tudnak rá felírni, amennyiben emiatt akarod mérgezni magad. Ha szedsz majd fogamzásgátlót, az megoldja.

2015. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!