Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna hüvelyi folyás mit...

Barna hüvelyi folyás mit jelenthet?

Figyelt kérdés
A mai napon a bugyimon jelentek meg barnás-nagyon enyhe pirosas foltok...17 vagyok, nem élek nemi életet. De nem régen egy petefészek gyulladásom volt(nem tudom, elmúlt-e..szedtem rá gyógyszert). Utána olvastam webbetegen, kicsit aggódom :( Tegnap óta egy raktárban melózok így suli kezdésig, ahol számomra szokatlanul nehéz "könnyű fizikai" munkát végzek, van hogy több száz kilóval...Talán a túlterhelés okozhatja? Dokihoz csak hetek múlva kapnék időpontot.Ja igen, munka közben gyakran érzem úgy, hogy ki akar szakadni az alhasamból minden:/
2015. aug. 18. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor kell megjönnie a vérzésednek? Terhes nem lehetsz?

Amúgy simán lehet valami gyulladás is, ha fájdalmaid vannak, akkor menj el a háziorvoshoz és kérj sürgősségi beutalót a nőgyógyászatra és akkor nem kell heteket várnod!

Bár nálunk nem kell beutaló sem, ilyen gond esetén fogadnak sürgős esetként, csak ki kell várni az időpontosokat, viszont ahány kórház, annyi szokás.

Viszont ha a háziorvos ad sürgősségi beutalót, akkor fogadniuk kell.

2015. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) Leírtam, hogy nem élek nemi életet.( nagyjából 7 hónapja) és az aktuális menstruációm már lecsengett!
2015. aug. 18. 20:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nekem folyton van valami bajom odalent.
2015. aug. 18. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!