Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi ideig tart a spárga...

Mennyi ideig tart a spárga megtanulása mindennapi gyakorlással és a spárga elsajátításával a fenák formálódik vagy deformálódik?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 14:47
 1/7 A kérdező kommentje:
elnézést, fenék*
2015. aug. 20. 14:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Nekem azt mondta az edzöm amikor 16 voltam, hogy velszeg ha eddig nem csináltam, akkor már nem is fogom. Igaza lett. Bár nagyon alkatfüggö, van aki alapból tudja, van aki nap mint nap szenved a nyújtással, hogy a korrla ne veszítse el a lazaságot. Én sokat nyertem a lazítással, de sosem értem el a spárgát, max k0zel voltam hozzá. Ja és fontos hogy MELEGÌTENI!

ès szépen fokozatosan nyújtani( ha fáj az nem baj de túlzásba Sem kell vinni). Rángatni nem szabad, mert rostsérüléshez vezethet.

2015. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez teljesen változó, egyénfüggő szerintem :)

12-13 évesen tornáztam, heti 3x edzettem, gyakoroltam és nem sikerült lenyomnom. Majd abbahagytam. 17 évesen kezdtem egy másfajta tornás sportot, és 3 hónap után heti 2 edzés mellett, egyszercsak sikerült. :)

2015. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17éves vagyok.. eddig sosem próbáltam. Naponta félóra gyakorlás elég vagy kevés? és a kérdésem második felére is szeretnék választ
2015. aug. 20. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Elivleg lehet hogy ritkábban lenne jobb többet, alaposabban nyújtani.Pl 2 naponta 1 órát. Futással meg guggolásokkal bemelegíteni, majd szépen módszeresen nyújtani.


Magától a nyújtástól nem fog változni semmi, viszont hogy bemelegítesz legalább 20 percet-fél órát, biztos hogy formásít.

2015. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Deformalodni nem fog ne aggodj. Hacsak nem napi 24 oraig spargaban leszel:-).

En gyerekkoromban szertornaztam, majd mast sportoltam. Ket edzom is azt mondta 17 eves korig van esely a sparga megcsinalasara vagy ujra megcsinalasara, de utana minden nap kell nyujtani es gyakorolni. Szoval pont az utolso pillanatban, de jo esellyel indulsz a sparga elsajatitasahoz.

Csak ugyesen es mindig melegits be elotte!

2015. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)!
2015. aug. 22. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!