Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szóval ma (péntek 21e) megjött...

Szóval ma (péntek 21e) megjött és ez 5 nappal előbb van mint múlt hónapba, aminek örülök, mert akkor táborra (27) pont elmúlik. Szóval megjött fáj is a hasam de valamiért nem "elég"leginkább csak ha wcn vagyok. Szóval mit tudok csinálni hogy jöjjön?

Figyelt kérdés
soha nem tettem fel ilyen hülye kérdést és gáz is mert saját névvel regisztráltam,de nem találok hasonló kérdést és elég fontos....szóval ha sportolok vagy valami az segítene??

2015. aug. 21. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
mi az hogy nem elég?
2015. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem elég...mittudom én ha elmegyek wcre akkor jön egy kicsi de amúgy akár ugrálhatok is nem akar semmi jönni,mármint első nap rosszabb szokott lenni,és sose volt még így
2015. aug. 21. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj annyit vérzel amennyit vérezned kell :D
2015. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
be lehet állítani hogy a kérdésnél ne látszódjon a neved :D amúgy ne aggódj emiatt, nem mindig egyforma a vér mennyisége. :)
2015. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Katt a beállításokra ès hogy ne látszon a neved a válaszoknál, kèrdèseknèl. :)
2016. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!