Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előrehozása?

Menstruáció előrehozása?

Figyelt kérdés

Ma vagy holnap több mint valószínű hogy megfog jönni.2 nap múlva viszont elakarok menni bulizni,ahol valószínű megtörtént volna az első alkalom...Jó erről már letettem,de attól félek hogy részegen nem tudok majd tampont cserélni.Olyan válaszokat nem kérek hogy nem kell inni,meg a többit!!Előre is köszönöm!



17/L


2015. aug. 22. 09:49
 1/2 anonim válasza:

Ha előre szeretnéd hozni,akkor ajánlom a csipkebogyó teát az nekem is bejött.

Ha részegen nem tudsz tampont cserélni,akkor inkább ne is tegyél be,mert a max. cserélési idő ugye 3 óra..én ilyenkor sötétebb gatyát veszek fel,szoknya kizárva és vastag betétet.Ha nagyon sok vér jön akkor a gatyámba is teszek egy betétet,nekem ez is bejött :)

Remélem segítettem egy keveset

2015. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elvileg egy forró fürdő is segíthet abban hogy megjöjjön, mert várbőséget okoz az alhasban. De ez is olyan, hogy vagy bejön, vagy nem, de szerintem egy próbát megér, vesztenivalód nincs. :)

Esetleg még nagyobb méretű tamponnal próbálkozhatsz, az többet bír. :)

2015. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!