Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok, már tavaly...

12 éves vagyok, már tavaly megjött a menstruációm és kb fél éve szinte minden nap fehér folyásom van mit tudok ellene tenni? Vagy ez természetes?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesïtő,mert ha még nem jött meg már akkor is kell betét..

A színe átlátszó,de néha fehér és sűrű

Anyukámnak nem merem elmondani,mert nem szoktunk ilyenekről beszélni és egy kicsit szégyenlős vagyok az ilyen témákban..



2015. aug. 22. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamennyire természetes. Ha nincs különösen rossz szaga, nem viszket, nem ég ott lent, akkor nincs gond.
2015. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!😊
2015. aug. 22. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Normális.Serdülő korban jelenik meg a fehér folyás, ami a hüvely tisztulását szolgálja és a menopauzáig eltart(45-50 éves korodig legalább,ekkor szűnik meg kb végleg a mensi majd).Színe fehér vagy átlátszó lehet,amikor száradni kezd sárgás(pisihez hasonló színű),pici szaga van.

Egyénenkênt eltér kinek milyen erősségű a folyása,valakiknek alíg van,szinte észrevehetetlen,másoknak több van és tisztasági betétet kell használniuk.

2015. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már lehet nagyon vékony tisztasági betétet venni,roosmanban egyenként csomagolva lehet pl dobozba van csomagolva Libresse-t kapnimzöld színe van,CurveFit van ráírva.Ez bugyihoz való.


Tangához meg a legkisebb méretű tisztasagi Libresse Economy Pack ez lila dobozban van.

2015. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szokj hozzá, ez természetes. Én nem szoktam tisztaságit se betenni, mert zavar. A mosógép kimossa azt a keveset, ami a bugyimra megy. Amúgy ezen mit kell elmondani? Vagy nem értem, miért ilyen nehéz ez? "Anya vegyél tisztasági betétet, mert szükségem van rá a folyás miatt." Ilyen egyszerű.

19L

2015. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetes.
2015. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. aug. 28. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!