Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok, Nok ezek mar az elso...

Joros krisztina Tina kérdése:

Lanyok, Nok ezek mar az elso menstruacio elojelei? Mikorra varhatom?

Figyelt kérdés

-Mell novekedese --- 2,5 ev

-Feher folyas --- 2 ev

-Szor odalenn --- 1 ev

-Szor honalj --- fel ev

-Barna folyas --- meg nem volt

-Alhasi gorcsok --- Vannak

-Hatfajas --- Van.

Kb mikorra varhatom?

Koszi elore a valaszokat :)



2015. aug. 23. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
1, max 2 hét szerintem ( nekem spec. mellfádalom/feszülés 2 héttel elötte kezdődik hátfájás pedig 1-2nappal elötte)
2015. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alhasi görcsök, hátfájás lehet mástól is, nálam pl az első előtt nem volt semmi fájdalom. És hogy mi mióta nő meg van nem áll közvetlen kapcsolatban a menstruáció jövetelével. Ettől amit leírtál megjöhet 2 hét múlva és pár év múlva is, 16-17 éves korodig normális.
2015. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hanyszor irjak minden kerdeshez hogy 16-17 eves koromig normalis.Ember tudom!Nem ezt kerdeztem
2015. aug. 23. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nem lehet megmondani mikor jön majd meg.


Egyik kolleganőm unokahúga 12 éves lesz novemberben talán és fél éve minden hónapban mintha menstruálna,kb 21-28 naponta az általad leírt tűneteket produkálja,de nincs vérzése.

Volt orvosnál,gyermekgyógyaszhoz is elcipelték(ennek kitenni fölösleges volt),hüvelyi uton is megvizsgálták már,hasi ultrahangot is csináltak nála mert mindig ekkor nagyon fájt a hasa és teljesen egészséges.



De az is lehet hogy pár hét,pár hónap és nagylány leszel.


Sajnos nem tudni.

2015. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Es kb mikor johet meg?Csak kb :/
2015. aug. 23. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani kb-ra se! Legyél egy kicsit türelmes:) És mégis honnan kellett volna tudnom, hogy ezt már tudod? A legtöbb kétségbeesett lány nem tudja, vagy elfelejti úgy mint te.
2015. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!