Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 év alatt használható...

18 év alatt használható Canesten kombi uno? Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Hüvelygombás fertőzésem van már kb. egy hete. A tünetek az óta enyhültek, de muszáj vagyok kezelni. Anyum vett nekem Canesten kombi uno-t, de félek hasznàlni, mivel azt írták, hogy 18 év alatt ne alkalmazzuk. Használta már valaki az alatt? Ha igen, volt valami baja? 14/L

2015. aug. 23. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

A fiatal, elsősorban nemileg még nem aktív lányok hüvelyflórája általában kicsit más, mint idősebb korban lesz nekik. Kevesebb a tejsavbaci, több az élesztőszerű gomba. Ezért szokták, biztos ami biztos alapon azzal eladni a terméket, hogy ez felnőtteknek készült.

A gyakorlatban általában használni szokott, és nem szokott problémát okozni, de ha a kezelés ellenére 2-3 hét alatt nem javul ki, mindenképpen dokibácsihoz el köll zarándokolni, ha szégyenlős vagy, ha nem.

2015. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább az az oka, hogy ráírják, hogy 18 év alattiak ne használják, mert gyerekekkel nem tesztelnek gyógyszereket.

Én használtam 18 éves korom előtt, nem lett semmi bajom, csak elmúlt a gombám tőle.

2015. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a gyors válaszokat! :)
2015. aug. 23. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd, semmi bajt nem okozol vele!
2015. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. Miért doki bácsihoz és miért nem doki nénihez???? Ne perverzkedj!!!!
2015. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!