Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik mindig a menstruác...

Miért késik mindig a menstruációm?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A problema az, hogy a menstruációm rendszeres volt egészen májusig.májusi mensim 9 napot késett Es júniusban jött meg és aztan következőleg mar csak júliusban jött meg 21 nap kesesessel. A mostani hónapban 2napja késik. Terhesség nem kizárt, de valószínűtlen. Valamint, szex közben ilyen csípést érzek, mintha ki lennek dörzsölve oda lent. Valaki valami ésszerű magyarázat? Előre is koszonom.
2015. aug. 24. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol "oda lent"? A combod közt, a fenékpofák közt, a nagyajkak és kisajkak közötti résben, a kisajkakon belül, vagy a hüvelyben, vagy a méhnyaknál?

Nemi betegség a legvalószínűbb.

Tehát először 37, másodszor 49 napra jött meg?


Szedsz valamilyen gyógyszert, és van más testi panaszod?

2015. aug. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmilyen gyógyszert,és nincs semmi testi panaszom.Júniusban fel voltam fázva fázva,elég rendesen,de azt hiszem,hogy abból már kilábaltam,már semmi tünetet nem észlelek magamon.Egyébként, 10 hónapja van barátom,csak vele feküdtem le.De májusban egy időre szakítottunk (sok volt még akkor a veszekedés köztünk) és ő lefeküdt egy lánnyal részegen,aki a környék k...vája ..Már mondtam neki többször,hogy ez lehet a probléma,de valahogyan mindig elhessegte ezt a gondolatot.Szerinted? Tőle kaphattam el valamit?!
2015. aug. 24. 10:04
 3/3 A kérdező kommentje:
és az oda lent pedig a vaginám,szex közben folyamatosan csípő érzést érzek,ami nem szűnik meg... olyan érzés mintha kilennék dörzsölve vagy nem is tudom mihez hasonlítani,de eszméletlenül fáj.És utána az első pisilésnél is fájni szokott.
2015. aug. 24. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!