Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 26 év feletti nő vagyok és...

26 év feletti nő vagyok és szűz félek elmenni nőgyógyászhoz nehogy ez miatt kinevessen, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Azt, hogy nem vagy egy r*b*nc, hanem jó nő.
2015. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Az,hogy ilyen nincs, egy 26 éves nő nem szűz,
2015. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog kinevetni, azért látott már ilyet, nekem is volt olyan ismerősöm, aki 30 éves koráig szűz volt, járt nőgyógyászhoz és nem nevette ki senki.
2015. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinevet akkor azon nyomban hagyd ott, de előtte oszd ki. Egyébként szerintem nem fog, neki nem hatásköre pálcát törni a páciensei feje fölött!
2015. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem nevet ki. Max magában tesz megjegyzést, de azt is kétlem. Látott ennél cifrábbat is.
2015. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Mi az hogy látott ennél már cifrábbat is?? Ne vicceljetek már, ezt valami devianciának tartjátok?... Keress egy női orvost, aki nem betegesen vélekedik az életről.
2015. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nevetne ki? Ugyan. Mindenki akkor kezdi meg a nemi életét, amikor neki tetszik. Van aki előbb, van aki később és van aki soha. Olyan is van, és nyilván a vénlányok és az apácák is járnak nőgyógyászhoz, és rajtuk sem nevet senki.


Szerintem.


Ha gondolod én tudok olyan nőgyógyászt ajánlani Neked, aki 100%, hogy nem nevet ki. Írj rám, ha érdekel.

2015. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom devianciának. De egy orvosnál ez semmi. Ha előtte furcsa feldugott tárgyat szed ki egy nőből, vagy épp kap egy 13 éves kismamát szerinted este azon fog agyalni, hogy egy huszonéves nő még nem feküdt le senkivel?
2015. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem fog kinevetni,keres elsőre egy női orvost,mert előtte könnyebb levetkőzni és persze olyan orvost keres akiről jókat lehet hallani.Semmi szêgyelni való nincs benne hogy nem dobtad oda magad akárkinek!Büszke inkább lehetsz!Az ciki amikor 14-15 évest már agyba-főbe toszog atnak.

Azért nêzz utána pontosan hogyan is zajlik a vizsgálat,hogy felkészült legyêl.



Youtube-on ha freemail címen leregisztrálsz female doctors beírod a vizsgálatról videot is találhatsz.

2015. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nevetne ki? Nem fog szólni sem semmit. Ez nem szégyellnivaló, nem bűn. A doki nem akad fenn ilyeneken. Neki mindegy, hogy egy 16 vagy 26 éves szűz nőt vizsgál. Emiatt ne félj.
2015. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!