Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyemben van egy kis...

A hüvelyemben van egy kis "ín. " Mi ez?

Figyelt kérdés

Tényleg nem tudom jobban megfogalmazni a fenti kérdést, mert ötletem sincs, hogy hogy hívják, mi értelme van, és miért születtem így, és nem tudom, hogy létezik-e olyan nő, akinek ilyen volt a hüvelyében.


Még szűz vagyok, és mindjárt betöltöm a tizenhetet.


Vízparti nyaralásom alatt kénytelen voltam tampont használni, és a tampon a kihúzásnál mindig beleakadt egy kis rugalmas húsdarabba, ami a hüvelyem bemenetelétől kb 2-3 centire van, középen, átlósan.

Eleinte fél órába telt, hogy kioperáljam a tampont, később már belejöttem, nyilván nagyon zavaró, de ettől függetlenül még használhatom.


Legeslegnagyobb félelmem a szüzességem elvesztése. Nem, nem az eszmei értéke miatt.

Hadd ismertessem, behatolásnál a pénisz egyszerűen nem fog tudni bemenni 2-3 centinél beljebb, mert ott van az a vacak középen.

Próbáltam kiszakítani, és ha két ujjammal benyúlok, pont közéjük esik a cucc, és ki tudom hozni. Nyújtottam, húztam, de teljesen elasztikus.

Első szeretkezésnél lehet, hogy megúszom egy óriási üvöltéssel, ha nem kórházba visznek, de az biztos, hogy a hímvessző nem fér el egyik oldalt, kikerülve az inat.


Azt hiszem, nőgyógyászhoz megyek, de iszonyatosan félek.

Nem tudjátok, mivel születtem? Mi ez? (ez nem szűzhártya. Ez a sz*r nem a bemenetelnél van, nem hártya, és nem lehet enyhe behatolással átszakítani.) Kérlek, segítsetek.



2015. aug. 26. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát. Valószínűleg semmi bajod nincs, a hüvely barlangos belülről, nem egy teljesen sima falú cső. És légy szíves ne szakítsál ki belőle semmit. A szexél sem lesz semmi probléma, legfeljebb az, ha ennyire ráparázol, akkor be se fog tudni hatolni a partnered.
2015. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat septált vagina, vagyis hogy egy hosszanti hártya található a hüvelyben, ami az embrionális fejlődés során alakul ki (mivel a női nemi szervek ezen része két oldalról, külön-külön félként kezdenek el fejlődni, amik majd középen fúzionálnak. Ha nem egyesülnek maximálisan, ott maradhat a hártya középen). Ezt úgy kell elképzelni, mint a puskacsövet, aminek középen ott a hártya. Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, több fajtája is elődfordulhat ennek a jelenségnek. Egyébként műtétileg ez eltávolítható minden további nélkül.
2015. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 Akkor a tampon sem menne be, egyszerű para az egész. De a legjobb kedves kérdező, ha nődokihoz mész, akkor legalább meg fogsz nyugodni.
2015. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:)
2015. aug. 26. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyne mehetne be a tampon, ez a hártya nem keresztben van, mint a szűzhártya, hanem hosszában, ha az egyik ,,cső" tágabb, mint a másik, a tampon oda beférhet.
2015. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!