Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Idonkenti szúró érzés bal...

Idonkenti szúró érzés bal petefészek környékén?

Figyelt kérdés
13 eves szuz lany vagyok. Meg nem volt menstruacios ciklusom. Mostanaban jelentkeztek a menstruacio elojelei, ez is csak egy jel lehet? szoval idonkent erzem a bal petefeszkem fajasat, kb 4 napja (turheto fajdalom).Mi lehet ez?

2015. aug. 29. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyesmi a te korodban, engem a háziorvos biztonság kedvéért elküldött egy vakbél vizsgálatra, ami negatív lett. De megjönni még vagy fél évig nem jött meg.

Lehet egy jele egyébként a menstruációnak, de utalhat gyulladásra is, pl. nem fázhattál fel?

2015. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyomorgyulladas is lehet?
2015. aug. 31. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gyomor lenne, akkor lenne más tüneted szerintem, pl. émelygés, hasfájás, meg az nem oldalt szokott fájni.
2015. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!