Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől pukizok 2 napja egyfolyt...

Mitől pukizok 2 napja egyfolytában?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt egy szelet vajaskenyeret ettem, meg egy maréknyi rizibizit 1 fasírtgolyóval.

Tegnap meg egy vajaslekváros kenyeret, meg egy felvágottas kenyeret. Ebben mi fingtató, hogy az elmúlt 2 napban szinte megállás nélkül pukizok? Nem ilyen nagy, recsegős vagy mi, mind ilyen hangtalan,ami csak kicsusszan, szagát nem érzem hogy lenne, de biztos van, csak nem tudom...sajátot nem úgy érez az ember vagy nem tudom :/



2015. aug. 30. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Felpuffasztott, valami emesztesi problemad van stb.
2015. aug. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Tegnap előtt egy szelet vajaskenyeret ettem, meg egy maréknyi rizibizit 1 fasírtgolyóval.

Tegnap meg egy vajaslekváros kenyeret, meg egy felvágottas kenyeret" Két nap alatt ennyit ettél összesen?

2015. aug. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért soroltam fel hogy mit ettem, mert szerintem ebben nincs semmi puffasztó, mégis fel vagyok puffadva. A kérdés, hogy miért?


Igen, nem vagyok nagyétkű, világ életemben keveset ettem.

2015. aug. 30. 08:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a gyümölcsöt ételre eszed, akkor elképzelhető.
2015. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A lekvárra gondolsz?

Ezt most úgy mondod, mintha valami beteges dolog lenne, és egyedül én tennék ilyet :D


Máskor is szoktam lekváros kenyeret enni, de nem volt ilyen "mellékhatása". Meg lekváros kenyeret tegnap ettem, ez a probléma meg tegnap előtt jelentkezett. Biztos tudta a belem, hogy másnap eszek egy kis lekvárt, és már előre elgázosított, hogy másnap kevesebbet kelljen :D


Azt kihagytam, hogy azt hittem, mára elmúlik, de mikor felébredtem, ugyanúgy történtek a dolgok.Tehát 3. napja, pedig már vagy 15 órája nem ettem. Nem kellett volna ennyi idő alatt "kieresztenem a gőzt"??

2015. aug. 30. 09:03
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Ha tényleg csak ennyit eszel, az nem is puki hanem ennyi amit üritesz. Ne felejtsd el megtörölni utána!
2015. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szoktam nagywc-znirendesen...
2015. aug. 30. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!