Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyász? 16/L

Első nőgyógyász? 16/L

Figyelt kérdés
Életemben először fogok menni mert valószínűleg összeszedtem valami fertőzést, viszont eléggé félek... miket fog csinálni, mire számítsak? Valamint úgy tudom ilyenkor valami kenetet is szoktak venni, azt akkor is meg tudja tenni ha még szűz vagyok?
2015. szept. 3. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Egy nagyon vékony hosszú pálcát feldug a hüvelyedbe, így vesz kenetet. Nem egy hű de jó érzés, de nem is szörnyű. Kicsit kellemetlen, de túl fogod élni. :) Esetleg mondd neki, hogy ez az első vizsgálatod, és még szűz vagy, így óvatosabb lesz. De nem kell félni, nem harapnak. :) Felfekszel az asztalra, szétnyitod a lábad, kenetet vesz, felöltözöl, elmondja, hogy mikor kell visszamenni az eredményért, ennyi. :)

19L

2015. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Nekem a mintavétel egyáltalán nem kellemetlen, semmit nem érzek. Mellet szokott még tapintani.

Két perc össz-vissz. Ne aggódj.

2015. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Nekem sem kellemetlen a mintavétel. 20/L


Nem tudom, hogy szüzeknél is van-e pl. ultrahang.

Lehet azt is csinál.

Semmi sem fáj, csak maga a helyzet fura, meg kellemetlen, hogy ott kell terpeszteni egy idegen ember előtt. De ha muszáj akkor muszáj :)

2015. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem azért volt kellemetlen, mert durva gombás fertőzést szedtem össze, és az is fájt, ha bármi hozzáért a hüvelyemhez.

19L

2015. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!