Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van átlátszó víz szerű...

Mitől van átlátszó víz szerű folyásom?

Figyelt kérdés
18 ves vagyok,szexuális életet élek párommal.Múlt hónapban fel voltam fázva és szedtem is 24 órás antibiotikumot.Mivel nekem gyenge az immunrendszerem rögtön el is mentem nőiovoshoz,hogy írjon ki valami kúpot ,mert tudtam,hogy az erős antibiotikmtól ki fog alakulni gynekológiai betegség is.Amint kiszedtem az antibiotikumot elkezdtem hasznűlni a kúpokat,amiket 2 napja be is fejeztem.Semmi bajom nem volt az alatt,nem csípett semmi.Amint elfogyott a kúp víz szerű átlátszó,szagtalan folyásom lett.És elég erőssen.De ez mellett még csíp is nagyon egész nap.Mitől lehet?Hisz ha azt vesszük most szedtem ki a kúpokat.Rákszűrésen kb. fél éve voltam minden rendben volt.Nem vagyok terhes sem.Mitől lehet?Esetleg valami ami enyhíti a csípést?
2015. szept. 7. 15:39
 1/1 A kérdező kommentje:
*18 éves
2015. szept. 7. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!