Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veletek történt már olyan,...

Veletek történt már olyan, hogy véradás után pár órára megjött a menzesz?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam vért adni, de sajnos estére megjött, pedig csak szombatra vártam. Tegnap óta nagyon fáradtnak érzem magam, ráadásul valószínűleg meg is fáztam. Mikor fog visszatérni az erőm? Tudok valamit tenni, hogy jobb legyen?

2015. szept. 8. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem volt szerencsés ekkor vért adnod, de elhiheted, hogy a szédülésed és a gyengeséged jórészt pszichés, a menstruáció okozta vérveszteség nem jelentős (normális menstruáció esetén). Nem a keringő vérmennyiség hiányzik, hanem vérnyomásod alacsony és a vérs napok miatt rossz a közérzeted. Amikor pedig hirtelen harminc fokot hül a levegő - múlt héten negyven fok, most éjszaka tíz sincs - ott nem nehéz meghülni. A propolisz és a ginzeng sokat tud segíteni ilyen esetben.
2015. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A véradás és a menstruáció semmilyen szinten nem függ össze. Mivel nem lehet megmondani,hogy mi bajod van, azt sem lehet,hogy mikor tér vissza az erőd. Ha néhány nap múlva még mindig rosszul érzed magad, menj el orvoshoz. Addig is c-vitamin, sok folyadék és pihenés.
2015. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!