Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 éves lányok. Nektek hol...

11 éves lányok. Nektek hol jött meg? A többi lent

Figyelt kérdés
örültetek e neki?vártátok e?Hogy szóltatok a szüleidnek?milyen márkájú volt az első betétetek? milyen jelei voltak?és stb...ami érdekes lenne a témáról..mert kiváncsi vagyok és úgy érzem nekem is meg fog jönni..
2015. szept. 9. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem örülten neki.

Várni vártam.

Nagy szégyenkezve szóltam Anyunak.

Akkor még nem volt betét csak vatta.

Semmi jele nem volt,csak elöntött a vér.

2015. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 11 évesen jött meg.9 évesen felvilágosítót anyu,mert rákérdeztem a betétre ami a mozsdóban volt.Nem ijjedtem meg,de nem is vártam.Pont meglátogattam a mamám,elmentem wc-re és pont megtöröltem,hát akkor láttam sárgás,barnás lett a pap8r.Tudtam mi az,kimentem szólni mamának hogy van véletlenül betétje mert megjött.Szerencsémre volt.Később anyu is megérkezett szóltam hogy kêpzeld megjött.Nem csináltunk nagyügyet belőle.Haza fele bementünk a boltba és vettünk betétet otthonra.Utána meg magam is simán megvettem a betétet.


Tesiórán szóltam a tanárnak hogy megbetegedtem így könnyített tesin tudtam résztvenni.A csajokat érdekelte nagyon hogy meséljek milyen,meg milyen jó nekem mert én már nagylány vagyok ilyesmi.Nem soká mádoknak is megjött.


Nem csináltam nagy ügyet,vagy tragédiát belőle,ez természetes dolog.De a többi csaj se panaszkodott miatta.Azok voltak irigyek akiknek nem jött meg mert cikinek éreztêk hogy később fejlődnek mint mi.

2015. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!