Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Bodai Károly, a Győri...

Dr. Bodai Károly, a Győri kórházban tinédzsereket is fogad?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászhoz szeretnék menni, mert elkaptam valami fertőzést. Kép alapján ő a legszimpatikusabb, de nem tudom, hogy hozzá mehetek-e 17 évesen. A tinédzser nőgyógyászokról pedig nem találok képet interneten. Előre köszönöm a válaszokat

2015. szept. 9. 17:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
:D:D ha elkaptal valamit akkor nem vissza kene venni egy kicsit? meg a nogyogyaszal is csinalnad?:P
2015. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Úgy tudom Csenge Titanilla doktornő foglalkozik a tinédzserekkel. Unokatesóm hozzá jár és nagyon dicséri a doktornőt. A kórházban nekem nagyon szimpi volt a Bodai Károly is, bár sosem voltam nála. Nagyon tudom ajánlani Mika Pétert és Lendvai Viktort is.
2015. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
De okos vagy első! Fertőzést kaphatsz a wc-n is meg uszodában is.
2015. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elsőnek üzenem, hogy fél éve nem feküdtem le senkivel, mióta szakítottunk a barátommal. Azért érdekel a kép, mert nagyon félek az orvosoktól. Konkrétan 3 hétbe telt, mire magamban eldontottem, hogy elmegyek orvoshoz. És Bodai Károly szimpatikusnak tűnik, hozzá talán el is mernék menni. Másodiknak köszönöm a választ :)
2015. szept. 9. 17:41
 5/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz Mika doktorhoz is.
2015. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
elso vagyok, igazatok van, ne haragudj kerdezo:)
2015. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mika doktorhoz be kell jelentkezni előre? És mennyit kell fizetni?
2015. szept. 9. 18:07
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, írok privát üzenetet.
2015. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott, hogy Bodai Károly a változókorban lévő nőkkel foglalkozott a szakambulancián. Ettől persze még fogadhat tiniket is, nem tudom.
2015. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

Miért nem női orvost keresel első alkalomra?

Sokkal elviselhetőbb elötte terpeszteni, mint egy férfi elött.

2015. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!