Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek mikor, és hol...

Lányok! Nektek mikor, és hol jött meg legelőször? Nagyon cikis volt? Fel voltatok készülve?

Figyelt kérdés
13/L még nem jött meg, és nagyon félek.

2015. szept. 11. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Először biztos nem olyan erős, hogy rögtön átázz. Legyen nálad mindig egy betét.
2015. szept. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nyári szünetben, a nagymamáméknál, hetedik utáni nyáron.

Számítottunk már rá, úgyhogy anyukám vett nekem betétet, azt vittem magammal, hogy legyen, ha szükség lesz rá.

Először csak kevés barna van, úgyhogy észrevettem mikor vécére mentem. Nem ömlött rögtön belőlem a vér.

Legyen mindig egy-két betét nálad a táskádban, így nem érhet kellemetlen meglepetés. Esetleg egy váltóbugyit is berakhatsz.

2015. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is csak kevés sűrű barna cucc jött először, nem volt gáz. Még nem voltam 12. Biztos ami biztos, legyen nálad betét, és inkább 2-3 darab, ne csak 1.
2015. szept. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem először egyik téliszünetben és a wc-n ülve jött meg :D ugyhogy szerencsés voltam azthiszem.
2015. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat! :D
2015. szept. 11. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!