Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent az, hogy "vastag...

Mit jelent az, hogy "vastag mehnyalkahartya"?

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy vastag a méhnyálkahártya. Mind a két szó magyarul van. Nem egészen értem, hogy mire vonatkozik a kérdés, mit nem értesz rajta:) Ha leírod, esetleg tudok valami értelmesebbet is írni.
2015. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat h ez jo e vagy rossz e az ha vastag ill. Mekkora szamit normalisnak. Ertem a ket szo jelenteset a maga szo szoros ertelmeben csak szakmailag nem ertem es erdekelne.
2015. szept. 11. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez így túl kevés információ.

A "vastag" elég relatív dolog. Van odaírva pontos érték is (mm)? Ráadásul a ciklustól függ, hogy milyen vastagnak "kell" lennie, tehát valamikor "jó", ha vastag, valamikor meg "nem jó".

2015. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokkal használhatóbb lenne, ha leírnád

1. Azt, hogy milyen panasszal mentél vizsgálatra (ha volt egyáltalán panaszod).

2. Hol tartasz a ciklusodban.

3. Mi áll pontosan a leleten.

2015. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem fejlodokepes terhessegem van jelenleg.tobb mint egy honapja nem jott meg es kb 5 mili elritkulas lathato ami terhessegre utal es ekkor mondtak,h eleg vastag a hartya...lehet,h veteles lesz a vege v nem tudom...valoszinuleg beteg a magzat mer nem tudtam h terhes vagyok es mellgyulladas miatt eros antibiotikumot szedtem...gondoltam a gyogyszer miatt kesik,de nem. A legszomorubb,h pharmatex huvelykupot hasznaltunk es igy jott ossze...ezert kerdezem h ez mit jelent pontosan,h utalhat e erre, h vastag,h veteles lesz e v sem....a dokit nem kerdeztem mer mar nem fogott az agyam,hetfon megyek vissza csak gondoltam valaki itt ert hozza es tud vmit mondani
2015. szept. 11. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben a vastag méhnyálkahártya szimplán terhességre utal. Hogy mi lesz belőle, arra ebből nem lehet következtetni.

Sajnálom, hogy ez történt! Viszont a továbbiakban a pharmatexet minimum megszakítással kombináljátok, ha nem akartok babát, mert önmagában meglehetősen megbízhatatlan védekezési forma.

2015. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom a valaszaitokat. En is sajnalom jelenleg kivagyok. Szep napot Nektek.
2015. szept. 11. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!