Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez zavarhatja a tabletta...

Ez zavarhatja a tabletta felszívódását?

Figyelt kérdés

Lassan egy hete "nappali" hasmenésem van, ami igazából abból áll, hogy minden egyes evés után (mindegy, hogy főétel, vagy egy csoki) hasmenésem van. Én a tablettát lefekvés előtt veszem be, mikor már nem eszek, így éjszaka nem megyek el wc-re. Viszont reggel egyből reggeli/kávé után megy a hasam. Meg ugye egész nap.

Ebből lehet baj? Vagy mindenféleképpen felszívódott a tabletta az éjszakák folyamán?


2015. szept. 19. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Felszívódik 3-4 óra alatt.

De mi bajod? Orvos látott már?

2015. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tabletta valóban felszívódik de ez így nem jó, akár valamilyen bélrendszeri betegség is lehet, bár van vírus de az elméletileg pár nap alatt keresztülmegy az emberen, lassan egy hét hosszú idő.
2015. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát én is vírusra gyanakszom. Igazából nem csináltam koplalós napot, és arra gondoltam, hogy emiatt húzódik el. Első nap nagyon durva volt, most már azért jobb a helyzet, de még most is jó, hogy bármikor el tudok menni a mosdóba a melóhelyen..


Örülök, hogy megnyugtattatok, ugyanis nekem igazából ma jutott eszembe, hogy lehet, nem szívódott fel normálisan a gyógyszer, és a héten párszor már együtt voltam a barátommal.

2015. szept. 19. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!