Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátlótól tele...

A fogamzásgátlótól tele lettem pattanásokkal. Nem is szedhetek majd másikat?

Figyelt kérdés
Belara fogamzásgátlót kaptam, tele lettem tőle pattanásokkal, az arcomon és a hátamon, folyamatosan fájnak a melleim, és még 2 hét van hátra a vérzésig, de már most olyan méhgörcseim vannak, hogy az csak na, pedig előtte nem voltak. Elképzelhető, hogy másikat se szedhetek?

2015. szept. 20. 11:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jövőhéten megyek vissza a nőgyógyászhoz.
2015. szept. 20. 11:08
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kell tapasztalni melyik a jó neked. Én is belarat szedek, ez az első fajta nekem, kezdetem ingerült voltam tőle, fájt a fejem, minden bajom volt, 1 hónapig véreztem tőle stb, de aztán beállt és most semmi bajom
2015. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy nem is ír majd másikat?
2015. szept. 20. 11:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezek nem olyan mellékhatások, amik kizárnák azt, hogy másfajtát szedjél. Ha akarsz, akkor próbálkozhatsz másikkal.
2015. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez a fajta nem jó neked,de ez nem zárja ki,hogy egy másikat ne szehess,persze csak a gumi mellett!
2015. szept. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy csak gumi mellett? Nem azért kezdtem el szedni, hogy gumival csináljuk.
2015. szept. 20. 11:31
 7/12 anonim ***** válasza:
(1. vagyok) De nem lehet egyből elhagyni a gumit, ha problémák adódnak. Én az első 3 hónapban védekeztem mellette is, hisz amíg mellékhatások vannak pl. mint nálam a vérzés, addig a tabletta nem hat rendesen, hisz azért van vérzés is. 3 hónapot írt, h addig ez normális, utána vissza kellett volna menni a dokihoz, de szerencsére ennyi volt és utána már elhagytuk a gumit
2015. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, hogy 2 hét után már védett vagyok.
2015. szept. 20. 12:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, ha minden rendben megy és az 1. napon kezdtel el szedni, de nem ártana elolvasni a betegtájékoztatót
2015. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elolvastam, és igen, az első napon kezdtem.
2015. szept. 20. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!