Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy elmult? HPV?...

Lehetséges hogy elmult? HPV? ⬇️

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy elmult? 6 éve műtöttek méhszájsebbel, nem lett jó a szövettani eredményem, ujra műtöttek 6 hét mulva, akkor kimutatták a HPV vírus két fajtáját, ami magas rizikófaktorú fajta volt! Azóta járok 6 havonta rákszürésre, és nincs HPVm! Lehetséges hogy eltűnt, mert azt olvastam hogy egy életre szól a fertőzés.

2015. szept. 22. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs lehetetlen.:)
2015. szept. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem 2010be műtöttek vele, magas faktoruval, azota fél éves kontroll nekem is. Az eredményem nekem sem lett valami fényes. Annyit mondott a dokim, ha kiújulna a seb, mert az újra kialakulhat bármikor, ujabb műtét vagy méheltávolítás. ezért kell a féléves kontroll. Most vasárnap voltam SBO-n hasi görccsel, ott ultrahangon Kiderült, hogy van egy 5x3,5x4,5 centis cicsztám, ami májusba még nem volt. Tehát ne hanyagold el a 6 havontai vizsgálatot, ha a doki azt mondja hogy elég évente egyszer, akkor is félévente Menj el. Ja amugy most péntekre volt időpontom nőgyógyászati vizsgálatra.
2015. szept. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy bármikor visszakaphatod valakitől. Nem véd ellene az óvszer és a köröm alatt is megtalálható a HPV. Ha van párod egy vizsgálatra elkísérheted, de lehet, hogy már elötte megfertőződtél. A pasinak úgy tudom, hogy a szemölcsös hpv mutatkozik meg.
2015. szept. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!