Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szagúnak érzem a...

Kellemetlen szagúnak érzem a hüvelyem. Mással is volt már ilyen? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyjából 2 hete kezdődött (azzal, hogy a mentruációm elmúltával újra bevéreztem egy napra), hogy kellemetlen szagot érzek lentről. Ezt nagyjából egész nap érzem, borzasztóan zavar. A nőgyógyászhoz 3 hét múlvára kaptam időpontot, de addig is jó lenne kezdeni ezzel valamit. Anyukám orvos, tőle érdeklődtem. Szerinte normális, mert hormonok hatására változhat a hüvelyi folyás kémiai összetétele. Azt mondta ne izguljak, elmúlik és hogy csak én érzem a szagot, a környezetem nem. Amikor elkezdtem érezni a kellemetlen szagot, megpróbálkoztam a 3 napos Canestennel, hátha segít, de szerintem ettől még elviselhetetlenebb lett a szag. Valaki tudna segíteni? Esetleg valami vény nélkül kapható hüvelykúp ami segíthetne a problémán? Köszönöm!
2015. szept. 23. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyukádnak annyiban igaza van, hogy egy pár napig tartó kellemetlen szag előfordulhat mensi után. De nem tart két hétig.

Sajnos nem nagyon tudok tanácsot adni, esetleg a tejsavas irrigálást megpróbálhatod, az jótékony szokott lenni a hüvely flórájának. Patikában, de akár DM-ben is láttam erre való készítményeket. Ha a problémád viszont marad, akkor érdemes lesz szakorvoshoz fordulnod, hogy konkrétan kivizsgálják, van-e valamilyen fertőzés esetleg.

2015. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tini koromban nekem sokáig, évekig kellemetlen és erős szaga volt a folyásomnak. Annyit tudtam tenni ellene, hogy reggelente és napközben, ha úgy éreztem, akkor megmostam lent.

Esetleg próbálj ki valami kellemes illatú tisztasági betétet, az elnyomja a szagot.

2015. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!