Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 22 hetes kismama vagyok, én...

22 hetes kismama vagyok, én mostanság elég sokszor arra kelek fel hajnalban hogy a vádlim be görcsöl. Tegnap este már pl a másik is egyszerre. Borzasztó fájdalmas. Mi lehet ennek az oka? a terhesség miatt van?

Figyelt kérdés

2015. szept. 24. 05:20
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Első kőrben próbáld ki a Magne B6 (350)-et.
2015. szept. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én is most olvasom neten, délután veszek is, a szülés is ilyen fájdalmas lesz... komolyan úgy be görcsöl hogy már sírok nagyon fáj... de ugye még ez a pár alkalom hogy meg történt még most potólom a hiányt még nincs nagy baj?
2015. szept. 24. 05:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Kalcium és magnézium.
2015. szept. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
84%

Ilyen problémát kalcium és magnézium hiány okoz.

Tessék előtte orvossal konzultálni, hogy ebben a stádiumban ajánlja-e. Ha a görcs kezdetén ráállsz és ránehezkedsz a lábadra, sokszor azonnal kiáll a görcs. Utána még csomós és érzed.

2015. szept. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség nélkül is begorcsol néha a vadlim. Tényleg nagyon rossz érzés. :/ igyál kalcium pezsgotablettat és kend be izomlazitoval.

19L

2015. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:
Magnéziumhiány az oka! Sűrgősen pótold!
2015. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizony ez a magnézium hiány. Illetve kálcium lehet még. Személy szerint a Magne B6-ot nem ajánlom, 5-6 darabot kell bevenni belőle, abból áll az egész napod, hogy az órát nézed, higy mikor melyik vitamint, vagy gyógyszert kell bevenni. Magnosolv port javaslom, kezdetben 2 naponta, majd elég 1 is. Érdemes a kalciumot is lassan elkezdeni. A 36.-ik héttől a magnéziumot abba kell hagyni, de a kalcium mehet tovább. Fontos tudnivaló, hogy a magnézium és a kalcium között 3 órát várni kell, mert gátolják egymás felszívódását. Ha már nagyon lágy a széklet, esetleg hasmenésszerű, akkor pár nap szünetet érdemes tartani a magnéziumból.
2015. szept. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!