Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Mert nem tudom...

Ez normális? Mert nem tudom mitől van?

Figyelt kérdés
Valami folyas van a bugyumban mindennap (majdnem minden nap)pisi szagú de azért basszus 13 évesen csak nem pisilek be xD és nem tudom h mitől..de nagyon rossz ...pisilek rendesen megtorlöm....de amikor felállok és felöltözok akkor érzem hogy meg folyik egy pici de ez annyira hihetetlen mert ott ülök 5percen keresztül akkor is..nagyon idegesítő...már megvan ..mármint egyszer volt meg ..tegyek be betétet vagy mi?nagyon idegesítő..és nem is az a gond mert mások nem érzik ..de em mindig nem is az orrommal hanem ott lennt...NEM viszket meg semmi..szerintetek?

2015. szept. 25. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Tisztasági betétet érdemes akkor használnod. Továbbá próbáld ki a PC izom erősítő gyakorlatokat, ha rákeresel a neten, meg fogod találni.
2015. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi !most rá is keresek :)
2015. szept. 25. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a teljesen normális un fehérfolyás, ami a nők nagy részének van. Nem betegség!!
2015. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat (elso kiprobaltam es jobb lett sokkal mar most)
2015. szept. 27. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök. :) (Első vagyok.)
2015. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is.szinte már teljesen elmúlt :D
2015. szept. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!