Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pharmatex mellékhatása vagy...

Pharmatex mellékhatása vagy betegség?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy 3napja 2x-a használtam a pharmatexet,elöször semmi problémám nem volt utána.Nem nedvesitettük meg a tablettát egyik alkalomkor sem.este olyan furcsán elkezdett fájni az alhasam..és másnapra sárgás darabos és sok folyásom lett.Igaz ebbe az is bele tartozik hogy közben beteg is lettem és magas lázam volt.nem tudom eldönteni hogy ez a folyás most attól lett hogy rosszul használtuk a pharmatexet hogy nem nedvesitettük meg vagy csak a mellékhatása vagy attól lett hogy magas lázam volt...szerintetek?!
2010. márc. 14. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy lázas megbetegedésnek nem hiszem, hogy ilyen velejárója lenne. A tablettát meg ennyi erővel kár használni. Olyan nehéz lenne megnedvesiteni? Még szabályosan használva is sokan lettek mellette terhesek.
2010. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a betegségednek nemigazán van köze a folyáshoz. az a pharmatextől lesz.

amúgyis szar, nemis véd eléggé, simán terhes lehetsz mellette

2010. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!