Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami jo gorcsoldo modszer...

Valami jo gorcsoldo modszer amihez nem kell bevenni gyogyszer? Mikor megjön a havi bajom nagyon görcsölök!

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok hive a gyogyszereknek ezért kellene olyan modszer amivel nem kell gyogyszert bevenni.
2010. márc. 14. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki ,hogy lefekszel teszel 1 plédet a hasadra és arra ráteszed a vasalót ,persze alacsony hőfokon ! A meleg görcsoldó ! Hidd el tudom miről beszélsz !
2010. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt: [link]


Aztán ezt is:

[link]

Bár ez utóbbi PMS-ről szól, de értelemszerűen hasznos lehet itt is. Ezekben a cikkekben olyan masszázsokat írnak le, amiknek egy részét saját magadnak is meg tudod csinálni, más részében pedig nagyon szívesen segítek, ha írsz magánban.


Gyógymasszőr

2010. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valakinek segít a mentatea is:) Meg azt hiszem a cickafark is görcsoldó hatású. Egy próbát megér, ártani biztos nem fog:)
2010. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az elsönek nem igazán hiszem hogy a vasalo jo de kiprobálom.:-))
2010. márc. 15. 09:19
 5/6 anonim ***** válasza:
A második vagyok. A vasalót veszélyesnek tartom, de a melegítés tényleg jó. Meleg törülközővel, forró vízben melegített jégakkuval. Nem kell életveszélybe sodorni magad ezért.
2010. márc. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz a vasalótól ! legalább 4 évig szenvedtem ,nem kis fájdalommal ,de a görcsoldás ezen fajtája bevált !
2010. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!