Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? (bőv. Lent)

Mitől lehet ez? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
12-13 éves korom óta menstruálok..nem rég töltöttem be a 18-at. Áprilisig minden rendbe volt a menzeszemmel mindig pontosan megjött +- 1-2 nap. Május óta 1-2 hetet mindig késik. Júniusba csináltam egy terhességi tesztet a biztosnág kedvéért, ami negatív lett..de terhességnek semmi jelen nem volt és nincs is, meg pesze meg is jött mindig. Az tény, hogy május-június elég stressze hónap volt, gondoltam azért késik mindig. De az utóbbi hónapok egyáltalán nem voltak. Lehet a stressz miatt, vagy a hormon szinttel lehet a gond? 18/L

2015. szept. 27. 23:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót nem szedek, nem is szedtem. Minden hónapba kb. +10nappal később jön meg.
2015. szept. 27. 23:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha fogytál az utóbbi időben, akkor attól lehet. Eszel elég húst, májat?
2015. szept. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi az utolsó 5 menzeszed első napja?
2015. szept. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most is stresszelsz:-) ne stresszelj és akkor megjönn vagy irány a doki.
2015. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!