Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után barna pecséte...

Menstruáció után barna pecsételgetés?

Figyelt kérdés
Terhesség?

2015. okt. 1. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Persze, ráadásul iker.
2015. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor inkább ne is válaszolj.....
2015. okt. 1. 17:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye válasz :)
2015. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
jó, de fogamzásgátlót szedek, csomo helyen olvastam, hogy nehezebben lehet igy észrevenni a terhességet, mert attól még lehet megvonásos vérzés, na és utána volt egy napig barnázás, most meg émelygek. holnap tesztelek, csak érdekel volt e már valakinek ilyen...
2015. okt. 1. 17:25
 5/14 anonim ***** válasza:

De akkor itt a normális:

Nem, nem vagy terhes, de ha annyira aggódsz, elmész a patikába vagy a drogériába, vagy bármely nagyobb üzletlánc boltjába és veszel egy tesztet, majd megcsinálod.


Mégis, miből gondoltad, hogy terhes vagy? Azért egy menstruáció utáni pecsételgetésbe terhességet belelátni már kicsit paranoiás. Ha ennyire aggódsz a terhességtől, tudod egyáltalán élvezni a szexet?

2015. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha a megszokott mennyiségű és erősségű vérzésed volt a megvonásos vérzés alatt, semmi okod aggódni.
2015. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
persze, naponta 5x is tudnék szeretkezni, na de most nem ez a lényeg, hanem, hogy attól, mert megjött még lehetek terhes, nem én lennék az első, vagy igen?? és csak véleményekre vagyok kiváncsi.
2015. okt. 1. 17:29
 8/14 A kérdező kommentje:
hát, az a fura hogy még sosemt apasztaltam ilyetn, SOSEM, kedden mindig elmúlik és most szerdán barnáztam egésznap és olyan darabos, fura volt az egész. ezért vagyok kiváncsi, hogy most ez mi lehet.
2015. okt. 1. 17:30
 9/14 A kérdező kommentje:
émelygek, olyan mintha megakarna jönni, ingerlékeny vagyok, fura a közérzetem. vagy lehet csaka fogamzásgátló játszik velem? már 1 éve szedem.
2015. okt. 1. 17:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehetnél abban az esetben, ha összevissza szednéd a gyógyszert vagy kifelejtettél volna egy-két bogyót, hánytál/hasmenésed volt és nem alkalmaztatok kiegészítő védekezést.
2015. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!